#اسمارت_آکادمی #کودکان_امروز_مبتکران_فردا #سوروبان #چرتکه_ژاپنی #Soroban #محاسبات_ذهنی #smartacademyiran

آیا میدانید؟

اسمارت آکادمی ایران

اسمارت آکادمی ایران ، یک آکادمی آموزشی و پرورشی است که با استفاده از ابزار محاسبه ذهنی و بر مبنای متد آموزشی سوروبان پایه گذاری شده است. شیوه آموزشی سوروبان که برگرفته از کشور ژاپن می باشد، توسط اسمارت آکادمی سوئد ارتقاء یافته و مطابق استاندادهای بروز و پیشرفته دنیا تنظیم و به دانش آموزان ارائه می گردد. تمامی مدیران و کارشناسان آموزشی اسمارت آکادمی ایران دارای مدرک رسمی از ژاپن و سوئد بوده و گواهینامه تدریس دریافت کرده اند.

در حال حاضر بیش از پنج میلیون دانش آموز در سراسر دنیا در حال آموزش این متد میباشند و روز به روز تعدادشان در سرتاسر جهان رو به افزایش است.

 

برنامه های آموزشی اسمارت آکادمی ایران ،از تکنیک های آموزشی و مدیریتی نوین علمی که در کشور های پیشرفته جهان همچون سوئد و ژاپن در حال اجرا میباشند بهره گرفته است. متد آموزشی اسمارت آکادمی ایران بر مبنای آموزش محاسبات ذهنی سریع و صحیح بنیان نهاده شده است. بطوریکه در آزمایشات علمی ثابت گردیده، در هنگام انجام محاسبات ذهنی سریع و آسان هر دو نیمکره مغز فعال شده و سهم بسزایی در بالابردن قدرت تمرکز و افزایش خلاقیت در کودکان دارد.

هدف اولیه اسمارت آکادمی ایران ، فراهم آوردن مهارتی کیفی و ایجاد خلاقیت ، بر اساس محاسبات ذهنی است ، که شامل پیشرفته ترین نو آوری ها در سیستم نوین آموزش و پرورش می باشد تا با پیشرفت دانش آموزان فعلی و متخصصین ، مبتکرین ، مخترعین ، مکتشفین و مدیران فردا ، خدمتی ارزنده به جامعه و آینده سازان کشورمان ارائه دهد.

 

روزنامه

 • آخرین اخبار
 • اخبار
 • مراسم اهدای جوایز مسابقه «سوروبان و لبخند کودک» برگزار شد

  مراسم اهدای جوایز برندگان مسابقه «سوروبان و لبخند کودکان» صبح امروز شنبه 24 تیر ماه 1396، ساعت 9:30 صبح در فرهنگسرای ارسباران، با حضور مدیریت و مسئولین موسسه اسمارت آکادمی ایران برگزار شد و جوایزی به برندگان مسابقه اهدا گردید. همچنین در این مراسم درمورد موسسه، نظرات دانش پذیران و روش های نوین ایجاد خلاقیت در کودکان صحبت شد. این مراسم، در فضایی شاد و مفرح برای دانش پذیران، با اهدای جوایز، پذیرایی و گرفتن عکس های یادگاری، در ساعت 11:00 به پایان رسید. تصاویر گرفته شده از این مراسم در صفحه فتوگالری موسسه، کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام قرار می گیرد.

 • تربیت در نظام اسلامی

  تربیت در نظام اسلامی، متوجه بارور کردن همه استعدادهای نهفته و هدایت فرد به سوی کمال مطلق است. امام خمینی (ره)

 • ارایه بسته های آموزشی موسسه در بسته بندی شکیل تر

  با شروع کلاس های تابستان، بسته های آموزشی موسسه اسمارت آکادمی ایران با یک بسته بندی متفاوت و شکیل تر از قبل به دانش پذیران تحویل می شود.

 • دعوت به همکاری با موسسه اسمارت آکادمی ایران

  در پی افزایش تعداد کلاس های دوره های خلاقیت ذهنی موسسه اسمارت آکادمی ایران و نیاز به رهنماهای بیشتر، این موسسه درصدد استخدام بهترین ها، از بین متقاضیان با مصاحبه و اعلام شرایط می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش ثبت نام در سایت مراجعه کنید.

 • نمایندگی های موسسه اسمارت آکادمی در سایر استان ها

  اسمارت اکادمی ایران در جهت نیل به هدف خود مبنی بر رشد و پرورش خلاقیت و اعتماد به نفس کودکان این مرز و بوم و با توجه به تقاضاهای موجود از نیمه دوم سال 1395، با تشکیل اداره امور نمایندگی و قراردادها نسبت به ایجاد نمایندگی در شهر های مختلف کشور اقدام نمود. در مدت کوتاه گذشته از آغاز این طرح، چند نماینده فعال در برخی از شهرها همکاری خود با موسسه اسمارت آکادمی ایران را آغاز کرده اند. جهت درخواست نمایندگی برای شهر خود یا بررسی استان ها و شهرهایی که دارای نماینده اسمارت آکادمی ایران هستند می توانید به بخش نمایندگی های سایت مراجعه کنید.

 • شوق آموزش ، شور زندگی

  اسمارت آکادمی ایران حامی بنیاد کودک