#اسمارت_آکادمی #کودکان_امروز_مبتکران_فردا #سوروبان #چرتکه_ژاپنی #Soroban #محاسبات_ذهنی #smartacademyiran

آیا میدانید؟

Please enter the email address for your account. A verification code will be sent to you. Once you have received the verification code, you will be able to choose a new password for your account.

روزنامه

 • آخرین اخبار
 • اخبار
 • مراسم تقدیر و اهدای جوایز مسابقه سراسری موسسه اسمارت آکادمی ایران برگزار شد.

  مراسم تقدیر و اهدای جوایز مسابقه سراسری سال 1396 موسسه اسمارت آکادمی ایران روز جمعه 28 مهر ماه برگزار شد. در این مراسم که با استقبال خوبی رو به رو شد، ضمن تقدیر و اهدای جوایز نفرات برتر، به معرفی هرچه بیشتر روش های نوین پرورش خلاقیت، اهداف موسه اسمارت آکادمی و میزان موفقیت های شرکت کنندگان در این دوره ها پرداخته شد.

 • آزمون سراسری موسسه اسمارت آکادمی ایران برگزار شد.

  امروز صبح در فرهنگ سرای اشراق، آزمون سراسری دانش پذیران این موسسه برگزار گردید و استقبال از این مسابقه بسیار زیاد بود و نیز تعدادی از دانش پذیران موسسه بدون ثبت نام قبلی جهت شرکت در آزمون مراجعه نمودند که خوشبختانه با پیش بینی های لازم توسط تیم برگزار کننده ، تعداد کلاسها و برگ های امتحانی به حدی بود که آنها موفق به شرکت در آزمون گردیدند.

 • مراسم اهدای جوایز مسابقه «سوروبان و لبخند کودک» برگزار شد

  مراسم اهدای جوایز برندگان مسابقه «سوروبان و لبخند کودکان» صبح امروز شنبه 24 تیر ماه 1396، ساعت 9:30 صبح در فرهنگسرای ارسباران، با حضور مدیریت و مسئولین موسسه اسمارت آکادمی ایران برگزار شد و جوایزی به برندگان مسابقه اهدا گردید. همچنین در این مراسم درمورد موسسه، نظرات دانش پذیران و روش های نوین ایجاد خلاقیت در کودکان صحبت شد. این مراسم، در فضایی شاد و مفرح برای دانش پذیران، با اهدای جوایز، پذیرایی و گرفتن عکس های یادگاری، در ساعت 11:00 به پایان رسید. تصاویر گرفته شده از این مراسم در صفحه فتوگالری موسسه، کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام قرار می گیرد.

 • تربیت در نظام اسلامی

  تربیت در نظام اسلامی، متوجه بارور کردن همه استعدادهای نهفته و هدایت فرد به سوی کمال مطلق است. امام خمینی (ره)

 • ارایه بسته های آموزشی موسسه در بسته بندی شکیل تر

  با شروع کلاس های تابستان، بسته های آموزشی موسسه اسمارت آکادمی ایران با یک بسته بندی متفاوت و شکیل تر از قبل به دانش پذیران تحویل می شود.

 • دعوت به همکاری با موسسه اسمارت آکادمی ایران

  در پی افزایش تعداد کلاس های دوره های خلاقیت ذهنی موسسه اسمارت آکادمی ایران و نیاز به رهنماهای بیشتر، این موسسه درصدد استخدام بهترین ها، از بین متقاضیان با مصاحبه و اعلام شرایط می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش ثبت نام در سایت مراجعه کنید.

 • نمایندگی های موسسه اسمارت آکادمی در سایر استان ها

  اسمارت اکادمی ایران در جهت نیل به هدف خود مبنی بر رشد و پرورش خلاقیت و اعتماد به نفس کودکان این مرز و بوم و با توجه به تقاضاهای موجود از نیمه دوم سال 1395، با تشکیل اداره امور نمایندگی و قراردادها نسبت به ایجاد نمایندگی در شهر های مختلف کشور اقدام نمود. در مدت کوتاه گذشته از آغاز این طرح، چند نماینده فعال در برخی از شهرها همکاری خود با موسسه اسمارت آکادمی ایران را آغاز کرده اند. جهت درخواست نمایندگی برای شهر خود یا بررسی استان ها و شهرهایی که دارای نماینده اسمارت آکادمی ایران هستند می توانید به بخش نمایندگی های سایت مراجعه کنید.

 • شوق آموزش ، شور زندگی

  اسمارت آکادمی ایران حامی بنیاد کودک